Набір Кухонна мийка 50x50x21см +Змішувач + Дозатор + Сифон + Кошик (Чорна)
- Готово до відправки
- Код: LX5050-B
4 100 ₴
3 403 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
-
Готове рішення для Вашої кухні ! Набір складається з:
- Мийка нержавійка Luminex Handmade 500x500x210 чорна
- Змішувач для кухні нержавійка RICO RC715S-77B
- Сифон, кріплення
- Кошик для посуду +Дозатор для миючого засобу LXA-8011 - Тип встановлення: універсальний
- Розміри мийки: 500х500х210 мм
- Розмір чаші: 450х400
- Глибина : 210 мм
- Товщина верх.плити: 3 мм
- Колір: чорна
-
Мийки ТМ "Luminex" виготовлені з нержавіючої сталі, що надає їй міцності та стійкості до корозії. Вона спрощує виконання завдань на кухні та додає елегантності до дизайну простору. Мийки з нержавіючої сталі зберігають свій блиск та якість протягом тривалого часу.Це матеріал, який легко чистити та підтримувати у відмінному стані. На виробництві запроваджено багаторівневу процедуру перевірки якості, яка забезпечує гарантію на продукцію строком до 5 років.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LUMINEX |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал мийки | Нержавіюча сталь |
| Товщина металу | 3 мм |
| Форма мийки | Квадратна |
| Конструкція мийки | Одночашева |
| Колір | Чорний |
| Тип встановлення мийки | Інтегрована |
| Отвір під змішувач | Так |
| Вага | 5 кг |
| Стан | Новий |
| Тип поверхні | Полірована |
| Товщина стінок мийки | 1 мм |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Глибина чаші | 400 мм |
| Ширина мийки | 500 мм |
| Висота мийки | 210 мм |
| Довжина мийки | 500 мм |
| Комплектація | |
| Кошик для посуду | Так |
| Дозатор миючого засобу | Ні |
| Сіфон | Так |
| Змішувач | Ні |
| Користувацькі характеристики | |
| Призначення | Handmade |
| Розмір мийки | 50 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 403 ₴











