Набір Кухонна мийка 50x50x21см +Змішувач + Дозатор + Сифон + Кошик
- Готово до відправки
- Код: LX5050
3 740 ₴
2 992 ₴
Готове рішення для Вашої кухні ! Набір складається з:
- Мийка нержавійка Luminex Handmade 500x500x210 сатин
- Змішувач для кухні нержавійка RICO RC710S-71 або RC710S-72 ( https://intro.com.ua/ua/p2140929517-smesitel-dlya-kuhni.html )
- Сифон, кріплення
- Кошик для посуду +Дозатор для миючого засобу LXA-8011
- Тип встановлення: універсальний
- Розміри мийки: 500х500х210 мм
- Розмір чаші: 450х400
- Глибина : 210 мм
- Товщина верх.плити: 3 мм
- Поверхня: сатин
Мийки ТМ "Luminex" виготовлені з нержавіючої сталі, що надає їй міцності та стійкості до корозії. Вона спрощує виконання завдань на кухні та додає елегантності до дизайну простору. Мийки з нержавіючої сталі зберігають свій блиск та якість протягом тривалого часу.Це матеріал, який легко чистити та підтримувати у відмінному стані. На виробництві запроваджено багаторівневу процедуру перевірки якості, яка забезпечує гарантію на продукцію строком до 5 років.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LUMINEX |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал мийки | Нержавіюча сталь |
| Товщина металу | 3 мм |
| Форма мийки | Квадратна |
| Конструкція мийки | Одночашева |
| Колір | Хром |
| Тип встановлення мийки | Інтегрована |
| Отвір під змішувач | Так |
| Вага | 5 кг |
| Стан | Новий |
| Тип поверхні | Полірована |
| Товщина стінок мийки | 1 мм |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Глибина чаші | 210 мм |
| Ширина мийки | 500 мм |
| Довжина мийки | 500 мм |
| Комплектація | |
| Кошик для посуду | Так |
| Дозатор миючого засобу | Так |
| Сіфон | Так |
| Змішувач | Так |
- Ціна: 2 992 ₴











