Рушникосушка водяна 900х590х175 нержавійка Rico Celeste
- В наявності
- Код: RCS-9059-9
6 400 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Бренд : Rico
Матеріал: Нержавіюча сталь
Потужність, Вт: від 320 до 455
Довжина, мм: від 800 до 1 000
Ширина, мм: 590
Країна виробник: Україна
Область застосування:
Водяна рушникосушка - це сантехнічний пристрій, який використовується для сушіння рушників і одночасно для обігріву ванної кімнати. Вона підключається до системи опалення та водопостачання і має внутрішні трубки, які прогріваються гарячою водою та створюють тепло, щоб сушити рушники. Цей пристрій допомагає зберігати рушники сухими та теплими, а також підтримує комфортну температуру в ванній кімнаті.
Матеріал: Нержавіюча сталь
Потужність, Вт: від 320 до 455
Довжина, мм: від 800 до 1 000
Ширина, мм: 590
Країна виробник: Україна
Область застосування:
Водяна рушникосушка - це сантехнічний пристрій, який використовується для сушіння рушників і одночасно для обігріву ванної кімнати. Вона підключається до системи опалення та водопостачання і має внутрішні трубки, які прогріваються гарячою водою та створюють тепло, щоб сушити рушники. Цей пристрій допомагає зберігати рушники сухими та теплими, а також підтримує комфортну температуру в ванній кімнаті.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rico |
| Країна виробник | Україна |
| Тип рушникосушки | Водяний |
| Матеріал рушникосушки | Нержавіюча сталь |
| Форма рушникосушки | Драбинка |
| Кількість секцій | 8 |
| Колір | Хром |
| Тип підключення | Нижня |
| Вага | 6.7 кг |
| Стан | Новий |
| Покриття | Нержавіюча сталь |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 900 мм |
| Ширина | 590 мм |
| Глибина | 175 мм |
| Комплектація | |
| Кріплення | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 400 ₴







