Мийка нержавіюча 650х500х210 мм Luminex Handmade 3/1 мм, ПРАВА чаша,чорна
- Готово до відправки
- Код: LX6550R-3/1-210B
5 400 ₴
4 320 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Замов та отримай подарунокВи заощаджуєте 899 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Мийка нержавіюча 650х500х210 мм Luminex Handmade 3/1 мм, ПРАВА чаша,чорна»
Тип встановлення: універсальний
Розміри: 650*500*210 мм
Глибина : 210 мм
Товщина верх.плити: 3 мм
Товщина стінки чаші: 1 мм
Поверхня: Чорний PVD
Мийки ТМ "Luminex" виготовлені з нержавіючої сталі, що надає їй міцності та стійкості до корозії. Вона спрощує виконання завдань на кухні та додає елегантності до дизайну простору. Мийки з нержавіючої сталі зберігають свій блиск та якість протягом тривалого часу. Це матеріал, який легко чистити та підтримувати у відмінному стані. На виробництві запроваджено багаторівневу процедуру перевірки якості, яка забезпечує гарантію на продукцію строком до 5 років.
Розміри: 650*500*210 мм
Глибина : 210 мм
Товщина верх.плити: 3 мм
Товщина стінки чаші: 1 мм
Поверхня: Чорний PVD
Мийки ТМ "Luminex" виготовлені з нержавіючої сталі, що надає їй міцності та стійкості до корозії. Вона спрощує виконання завдань на кухні та додає елегантності до дизайну простору. Мийки з нержавіючої сталі зберігають свій блиск та якість протягом тривалого часу. Це матеріал, який легко чистити та підтримувати у відмінному стані. На виробництві запроваджено багаторівневу процедуру перевірки якості, яка забезпечує гарантію на продукцію строком до 5 років.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LUMINEX |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал мийки | Нержавіюча сталь |
| Товщина металу | 3 мм |
| Форма мийки | Прямокутна |
| Конструкція мийки | Одночашева з крилом |
| Колір | Чорний |
| Тип встановлення мийки | Інтегрована |
| Розташування крила | Зліва |
| Отвір під змішувач | Так |
| Вага | 8 кг |
| Стан | Новий |
| Тип поверхні | Полірована, Глянцева |
| Товщина стінок мийки | 1 мм |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Глибина чаші | 210 мм |
| Ширина мийки | 650 мм |
| Висота мийки | 210 мм |
| Довжина мийки | 500 мм |
| Комплектація | |
| Кошик для посуду | Так |
| Дозатор миючого засобу | Ні |
| Сіфон | Так |
| Змішувач | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 320 ₴









