Тумба з умивальником 55 см Cersania Біла
- Готово до відправки
- Код: Cersania 55
3 700 ₴/комплект
УВАГА!!!
Доставка тумби з умивальником здійснюється Новою поштою в пакуванні Flat-box ТІЛЬКИ на вантажні відділення 200, 1100 кг або доставка кур'єром на адресу.
Комплект складається з:
- Керамічного умивальника серії CersaniА з отвором під змішувач і переливом.
Матеріал: кераміка
Колір: білий White
Водовідведення: так-
Отвір для змішувача:-по центру
Спосіб монтажу: на тумбу
Форма: -прямокутна
Ширина: 50 см ( в асортименті є 55 см, 60 та 65 см)
Глибина: 38,5 см
Вага брутто: 12 кг
- Тумба CersaniА під умивальник Cersanit/Mito виготовлена з високоякісного лакованого ДСП.
Розміри (Ш/В/Г): Ширина :46 см( в асортименті є 51 см, 56 та 61 см)
Висота 71,5 см + 10 см (ніжки)
Глибина 31-33 см
Основний матеріал: МДФ та ДСП
Матеріал покриття: емалеві фарби.
Країна виробництва: Україна
Колір: білий
Поверхня: глянець
Тип установки: підлоговий
Форма раковини: напівкругла
Серія раковин: під CersaniА
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Форма тумби | пряма |
| Тип встановлення | Підлогова |
| Форма фасаду | прямий |
| Дверка | 2 шт. |
| Тип відкривання дверки | універсальне |
| Кількість закритих полиць | 2 шт. |
| Комплектація дзеркалом | Ні |
| Основний колір | Білий |
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Вага | 24 кг |
| Тип тумби | З умивальником |
| Комплектація | |
| Настінне кріплення | Ні |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ДСП покрита фарбою |
| Раковина | санфаянс |
| Габаритні розміри тумби | |
| Довжина | 510 мм |
| Глибина | 310 мм |
| Висота | 810 мм |
- Ціна: 3 700 ₴/комплект









