Вібраційний насос Універсал "Шторм-2" Нижній забір
- Готово до відправки
- Код: БВ-0,2-40-У5-Н
2 300 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
- Глибина занурення насоса у воду 80 м
- Бренд Універсал
- Продуктивність 720 л/год
- Тип Вібраційний
- Висота подачі 80 м
- Потужність 250 Вт
- Розмір 300 мм
- Додаткові характеристики Ø не більш ніж 105 мм, частота тока Гц. 50±1%, номінальний струм, не більш ніж А. 3,6
- Вага 4 кг
- Країна виробництва Україна
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Виробник | Універсал |
| Вид насоса | Вібраційний |
| Спосіб установки насоса | Занурювальний |
| Максимальний напір | 80 м |
| Пропускна здатність | 0.72 куб.м/год |
| Споживана потужність | 250 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Якість води | Чистий |
| Вага | 4 кг |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип насоса | Вібраційний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 300 ₴







