
Картридж Нитка поліпропіленова 50 мкм
- Готово до відправки
- Код: нейл. 50 мк
65 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Поліпропіленова нитка утримує все домішки, розмір яких перевищує 50 мікрон. При цьому вода, вільно просочуючись через нитку, не набуває якогось додаткового запаху або присмаку.
Термін використання: 6 місяців
Розмір: 10'' х 2,2''
Виробник: Україна
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Euroaqua |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення комплектуючого | Пом'якшувач води |
| Тип комплектуючого | Змінний фільтруючий елемент |
| Матеріал | Поліпропілен |
| Висота | 250 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Товщина | 70 мм |
| Діаметр | 70 мм |
| Типорозмір картриджа | 2"х10" |
| Стан | Новий |
| Рейтинг фільтрації | 50 мкм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 65 ₴


