

Картридж Нитка поліпропіленова 10 мкм
- Готово до відправки
- Код: 10 мк
55 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Картридж нитка поліпропіленова 10 мкм - це ефективний засіб для очищення води від різних механічних домішок, таких як пісок, мул, глина, іржа, окалина та інші дрібні частинки. Він призначений для використання у магістральних фільтрах стандарту 10”, що робить його універсальним рішенням для очищення води у різних системах водопостачання та фільтрації.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Euroaqua |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення комплектуючого | Пом'якшувач води |
| Тип комплектуючого | Змінний фільтруючий елемент |
| Матеріал | Поліпропілен |
| Висота | 250 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Товщина | 70 мм |
| Діаметр | 70 мм |
| Типорозмір картриджа | 2"х10" |
| Стан | Новий |
| Рейтинг фільтрації | 10 мкм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 55 ₴


