Дренажні насоси SGP призначені для подачі чистої води з відкритих водойм, резервуарів та інших джерел, відкачування дощової та побутової стічної води без вмісту твердих домішок та волокнистих тіл. Завдяки високим показникам продуктивності можуть використовуватися для поливу садів або міст із забором води з річок та водойм.
Бренд:Euroaqua
Продуктивність, л/хв: 108
Розміри упаковки: 220х180х370 мм
Корпус мотора: Нержавіюча сталь
Максимальна глибина занурення, м: 7
Потужність, кВт: 1,2
Довжина кабеля: 10 м
Розмір вихідного під'єднання: 1''
Допустима температура рідини: 40 °C
Якість води: Вода з невеликим забрудненням
Тип виробу:Дренажні насоси
Робоче колесо:Технополімер
Вал двигуна:Нержавіюча сталь
Обмотка статора:Алюміній
Країна реєстрації бренду:Україна
Країна виробник:Китай
Підйом води, м:40
Вага нетто, кг:9,2
Вага брутто, кг:9,7
Об/хв:2850
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Виробник | Euroaqua |
| Вид насоса | Дренажний |
| Спосіб установки насоса | Занурювальний |
| Максимальний напір | 40 м |
| Споживана потужність | 1200 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Максимальна глибина занурення | 7 м |
| Максимальна температура робочої рідини | 35 град. |
| Вага | 9 кг |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 220 мм |
| Висота | 370 мм |
| Довжина | 180 мм |
| Діаметр роз'єму з'єднання | 1 дюйм |
| Довжина мережевого шнура | 10 м |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип насоса | Дренажний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 200 ₴








