- Бренд — ASG
- Тип товару - Повітряний клапан
- Серія - HTR
- Діаметр - 50 мм
- Країна виробник - Україна
- Клас - Звичайна
- Матеріал - Поліпропілен
Особливості конструкції розтрубів надають трубам та фітингам підвищеної жорсткості та надійності.
Ретельно підібрана високоякісна сировина забезпечує високу стійкість до ударів, відмінну шумоізоляцію, хімічну стійкість, тривалу вогнестійкість за DIN 4102 клас В1, а також безпроблемну експлуатацію при високих температурах.
Система внутрішньої каналізації ASG HTR є універсальним продуктом і має широку сферу застосування, а саме : монтаж та реконструкція господарської, фекальної, зливової каналізації, води для технологічних цілей морських трубопроводів, дренажних та меліоративних мереж, тунелів для комунікацій, ємностей, колодязів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ASG-Plast |
| Країна виробник | Україна |
| Функціональне призначення клапана | Повітряний клапан внутрішньої каналізації |
| Умовний прохід | 50 мм |
| Максимальний робочий тиск | 6 бар |
| Колір | Білий |
| Сфера застосування труби | Для каналізації, Для транспортування агресивних середовищ, Для питної води |
| Зовнішній діаметр | 50 мм |
| Коефіцієнт теплопровідності | 0.22 Вт/(м*К) |
| Зовнішній шар труби | Поліпропілен |
Інформація для замовлення
- Ціна: 208 ₴






