

Вставка Atlas Filtri антибактеріальна Нитка SANIC 10" SX 10 mcr (SA5115409)
- Готово до відправки
- Код: SA5115409
235 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтруючі картриджі, вироблені з поліпропіленовим волокном, намотаним на цілісний стрижень з поліпропілену.
Бренд: Atlas Filtri;
Тип товару: Картридж;
Ресурс: 12000;
Призначення: Для холодної води;
Очистка води: від іржі, від бактерій, від каламутності, від механічних забруднень, від осаду, від піску;
Діапазон температур: +4…+45;
К-сть мікрон (мКм): 10;
Типорозмір: 10";
Тип картриджа: Нитковий картридж;
Швидкість фільтрації: 2;
Висота (мм): 250;
Макс. Температура: 45;
Габарити, см: 25х6,1х2, 8;
Виробник: Італія

Бренд: Atlas Filtri;
Тип товару: Картридж;
Ресурс: 12000;
Призначення: Для холодної води;
Очистка води: від іржі, від бактерій, від каламутності, від механічних забруднень, від осаду, від піску;
Діапазон температур: +4…+45;
К-сть мікрон (мКм): 10;
Типорозмір: 10";
Тип картриджа: Нитковий картридж;
Швидкість фільтрації: 2;
Висота (мм): 250;
Макс. Температура: 45;
Габарити, см: 25х6,1х2, 8;
Виробник: Італія

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Atlas Filtri |
| Країна виробник | Італія |
| Призначення комплектуючого | Пом'якшувач води, Магістральний фільтр, Фільтр під мийку |
| Тип комплектуючого | Змінний фільтруючий елемент |
| Матеріал | Поліпропілен |
| Висота | 250 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Діаметр | 60 мм |
| Стан | Новий |
| Рейтинг фільтрації | 10 мкм |
| Основні атрибути | |
| Використання | Для холодної води |
| Призначення очищення | Очищення від іржі |
Інформація для замовлення
- Ціна: 235 ₴


