Камін на дровах 10 кВт Туреччина Hosseven 5080 L HCS Q 130 mm
- Готово до відправки
- Код: 5080 L HCS
36 300 ₴
32 670 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Відправка камінів здійснюється за передоплатою (у розмірі вартості доставки) або повною оплатою (Пром-оплатою або на рахунок ФОП). Це стандартна умова для габаритних і дорогих товарів. Решту суми можна сплатити на Новій пошті.
Камін Hosseven 5080 виконаний з чавуну та сталі, має велику топку з верхнім підключенням димоходу та отвір у нижній частині дверцят, що регулює подачу повітря, оригінальний дизайн та міцні, надійні ручки. При цьому камін чудово справляється з основним завданням – обігрівом приміщень площею до 65 кв.м., створюючи ефект присутності відкритого вогню, яким можна буде милуватися з будь-якого місця завдяки жароміцному склу.
- ККД -82%
- Потужність 10 кВТ
- Діаметр димоходу -Q 130 mm
Компанія Hosseven займається виробництвом печей із 1962 року. Це один із найвідоміших брендів-виробників опалювальних приладів у Туреччині.

Камін Hosseven 5080 виконаний з чавуну та сталі, має велику топку з верхнім підключенням димоходу та отвір у нижній частині дверцят, що регулює подачу повітря, оригінальний дизайн та міцні, надійні ручки. При цьому камін чудово справляється з основним завданням – обігрівом приміщень площею до 65 кв.м., створюючи ефект присутності відкритого вогню, яким можна буде милуватися з будь-якого місця завдяки жароміцному склу.
- ККД -82%
- Потужність 10 кВТ
- Діаметр димоходу -Q 130 mm
Компанія Hosseven займається виробництвом печей із 1962 року. Це один із найвідоміших брендів-виробників опалювальних приладів у Туреччині.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hosseven |
| Країна виробник | Туреччина |
| Номінальна потужність | 10000 Вт |
| Коефіцієнт корисної дії | 82 % |
| Вид пального | Тверде |
| Стиль каміна | Хай-тек |
| Облицювальний матеріал каміна | метал |
| Тип топки | Закрита |
| Матеріал топки | Чавун |
| Розташування каміна | Будь-яке |
| Площа обігріву | 65 кв.м |
| Водяний контур | Ні |
| Температура диму з труби | 204 град. |
| Підключення до димаря | Верхнє |
| Вага каміну | 63 кг |
| Стан | Новий |
| Вага | 110 кг |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 470 мм |
| Висота | 1210 мм |
| Глибина | 380 мм |
| Діаметр димоходу | 130 мм |
| Додаткові характеристики камінів на твердому паливі | |
| Види твердого палива | Дрова |
| Комплектація | |
| Зольник | Так |
| Користувацькі характеристики | |
| Колір | Чорний |
| Розташування печі-каміну | Будь-яке |
Інформація для замовлення
- Ціна: 32 670 ₴
- Спосіб упаковки: Запаковано в заводське пакування - плотна коробка, на дерев'яній палеті, обмотане фіксуючою стрічкою











