Камін на дровах 7 кВт Туреччина Hosseven 5035 EFES Q 130 mm
- Готово до відправки
- Код: 5035 EFES CLASSIC
20 500 ₴
17 425 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Відправка камінів здійснюється за передоплатою (у розмірі вартості доставки) або повною оплатою (Пром-оплатою або на рахунок ФОП). Це стандартна умова для габаритних і дорогих товарів. Решту суми можна сплатити на Новій пошті.
Кожна деталь печі виготовлена з високоякісної сталі, завдяки чому протягом багатьох років Hosseven 5035 буде радувати свого господаря бездоганною роботою.
Корпус пофарбований термостійкою фарбою.
Топка футерована чавуном, що підвищує ККД та продовжує термін служби виробу.
Хороша якість завдяки використанню кращих перевірених матеріалів, безпечна експлуатація відповідно до світових стандартів, тривалий термін експлуатації завдяки міцній конструкції. Піч оснащена регулюванням подачі первинного та вторинного повітря на горіння та системою "чисте скло". Під топковою частиною є зручний та місткий дровник, що додає печі комфорту та функціональності.
Кожна деталь печі виготовлена з високоякісної сталі, завдяки чому протягом багатьох років Hosseven 5035 буде радувати свого господаря бездоганною роботою.
Корпус пофарбований термостійкою фарбою.
Топка футерована чавуном, що підвищує ККД та продовжує термін служби виробу.
Хороша якість завдяки використанню кращих перевірених матеріалів, безпечна експлуатація відповідно до світових стандартів, тривалий термін експлуатації завдяки міцній конструкції. Піч оснащена регулюванням подачі первинного та вторинного повітря на горіння та системою "чисте скло". Під топковою частиною є зручний та місткий дровник, що додає печі комфорту та функціональності.
- Країна виробник - Туреччина
- Потужність 7 кВт
- Серія Efes Classic
- Діаметр димоходу - 130 мм

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hosseven |
| Країна виробник | Туреччина |
| Номінальна потужність | 7780 Вт |
| Коефіцієнт корисної дії | 76.77 % |
| Вид пального | Тверде |
| Облицювальний матеріал каміна | метал |
| Тип топки | Закрита |
| Матеріал топки | Чавун |
| Розташування каміна | Будь-яке |
| Площа обігріву | 70 кв.м |
| Водяний контур | Ні |
| Температура диму з труби | 204 град. |
| Підключення до димаря | Верхнє |
| Вага каміну | 56 кг |
| Стан | Новий |
| Облицювальний матеріал печі-каміну | Метал |
| Розташування печі-каміну | Будь-яке |
| Колір | Чорний |
| Вага | 56 кг |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 510 мм |
| Висота | 970 мм |
| Глибина | 415 мм |
| Діаметр димоходу | 130 мм |
| Додаткові характеристики камінів на твердому паливі | |
| Види твердого палива | Дрова, Брикети |
| Комплектація | |
| Кошик для дров | Ні |
| Камінний набір | Ні |
| Зольник | Так |
| Інструкція по експлуатації | Так |
| Габаритні та приєднувальні розміри | |
| Ширина топкових дверцят | 370 мм |
| Висота топких дверцят | 480 мм |
| Ширина скла дверцят | 280 мм |
| Висота скла дверцят | 280 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Каминний набір | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 425 ₴
- Спосіб упаковки: Запаковано в заводське пакування - плотна коробка, на дерев'яній палеті, обмотане фіксуючою стрічкою











