Камін на дровах 7,5 кВт Туреччина Hosseven 5025 TROY Q 130 mm
- Готово до відправки
- Код: 5025 TROY
24 375 ₴
19 500 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
- Відправка камінів здійснюється за передоплатою (у розмірі вартості доставки) або повною оплатою (Пром-оплатою або на рахунок ФОП). Це стандартна умова для габаритних і дорогих товарів. Решту суми можна сплатити на Новій пошті.
- Корпус печі виконаний з високоякісної конструкційної сталі і пофарбований термостійкою фарбою.
- Скло термостійке, витримує тепловий удар в 650 ° С.
- Топка футерована чавуном, що підвищує ККД і продовжує термін служби печі.
- Номінальна потужність печі 7,5 кВт дозволить опалити будинок до 213 м3 при хорошій ізоляції.
- Під топкової частиною розташований зручний і місткий дровник.
- У верхній частині печі розташовується духова шафа з прозорими дверцятами для приготування і розігріву їжі.
- Вага - 68 кг
- - Діаметр димоходу - Q 130 mm

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hosseven |
| Країна виробник | Туреччина |
| Номінальна потужність | 7500 Вт |
| Коефіцієнт корисної дії | 76.81 % |
| Вид пального | Тверде |
| Облицювальний матеріал каміна | метал |
| Тип топки | Закрита |
| Матеріал топки | Чавун |
| Розташування каміна | Будь-яке |
| Площа обігріву | 75 кв.м |
| Водяний контур | Ні |
| Температура диму з труби | 204 град. |
| Підключення до димаря | Верхнє |
| Вага каміну | 68 кг |
| Стан | Новий |
| Облицювальний матеріал печі-каміну | Метал |
| Розташування печі-каміну | Будь-яке |
| Колір | Сірий |
| Вага | 68 кг |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 420 мм |
| Висота | 990 мм |
| Глибина | 510 мм |
| Діаметр димоходу | 130 мм |
| Додаткові характеристики камінів на твердому паливі | |
| Види твердого палива | Дрова, Брикети |
| Комплектація | |
| Кошик для дров | Ні |
| Камінний набір | Ні |
| Зольник | Так |
| Інструкція по експлуатації | Так |
| Габаритні та приєднувальні розміри | |
| Ширина топкових дверцят | 370 мм |
| Висота топких дверцят | 480 мм |
| Ширина скла дверцят | 270 мм |
| Висота скла дверцят | 280 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Каминний набір | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 19 500 ₴
- Спосіб упаковки: Запаковано в заводське пакування - плотна коробка, на дерев'яній палеті, обмотане фіксуючою стрічкою







