Камін на дровах 7.5 кВт Туреччина Hosseven 5010 OLYMPUS Q 130 mm
- Готово до відправки
- Код: 5010 OLYMPUS
14 500 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
- Відправка камінів здійснюється за передоплатою (у розмірі вартості доставки) або повною оплатою (Пром-оплатою або на рахунок ФОП). Це стандартна умова для габаритних і дорогих товарів. Решту суми можна сплатити на Новій пошті.
- Виробник - Hosseven (Туреччина)
- Матеріал - Сталь + чавун
- Обігріваюча площа - 20-50 кв.м
- Вид палива - Дрова
- Вага 56 кг
- Діаметр димоходу - 130 мм
- В середині камін виготовлений з чавуну, а фасад з жаростійкої сталі
Надійний дров’яний камін 5010 Olympus створює справжній затишок у домі та ефективно обігріває приміщення. Стильний дизайн, міцна конструкція та висока тепловіддача роблять його ідеальним рішенням для приватного будинку чи дачі.
🔥 Ефективний обігрів
🔥 Працює на натуральних дровах
🔥 Якісні матеріали та довговічність
🔥 Сучасний вигляд, який пасує будь-якому інтер’єру
Однак, при спалюванні 2,5 кг дров утворюється до 10 кВт тепла, а цього цілком достатньо, щоб протягом години обігрівати взимку приміщення або його частину розміром до 50 квадратних метрів (з урахуванням втрат тепла з димовідведенням).

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hosseven |
| Країна виробник | Туреччина |
| Номінальна потужність | 7780 Вт |
| Коефіцієнт корисної дії | 76.77 % |
| Вид пального | Тверде |
| Облицювальний матеріал каміна | метал |
| Тип топки | Закрита |
| Матеріал топки | Чавун |
| Розташування каміна | Будь-яке |
| Площа обігріву | 75 кв.м |
| Водяний контур | Ні |
| Температура диму з труби | 204 град. |
| Підключення до димаря | Верхнє |
| Вага каміну | 56 кг |
| Стан | Новий |
| Система чистого горіння | Немає |
| Облицювальний матеріал печі-каміну | Метал |
| Розташування печі-каміну | Будь-яке |
| Колір | Сірий |
| Вага | 56 кг |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 480 мм |
| Висота | 690 мм |
| Глибина | 360 мм |
| Діаметр димоходу | 130 мм |
| Додаткові характеристики камінів на твердому паливі | |
| Види твердого палива | Дрова, Брикети |
| Комплектація | |
| Кошик для дров | Ні |
| Камінний набір | Ні |
| Зольник | Так |
| Інструкція по експлуатації | Так |
| Габаритні та приєднувальні розміри | |
| Ширина топкових дверцят | 370 мм |
| Висота топких дверцят | 480 мм |
| Ширина скла дверцят | 280 мм |
| Висота скла дверцят | 280 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Каминний набір | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 500 ₴
- Спосіб упаковки: Запаковано в заводське пакування - плотна коробка, на дерев'яній палеті, обмотане фіксуючою стрічкою







