Розширювальний бак EUROAQUA 100 L (круглий)
- Готово до відправки
- Код: 113009
3 960 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Euroaqua VT100 – розширювальний бак для систем опалення.
Корпус виготовлений із вуглецевої сталі.
Товщина стінки до 1 мм.
Мембрана виготовлена з вулканізованої гуми.
Повітряний тиск – 1,5 атм
Допустима температура теплоносія – не більше 90°C.
Робочий тиск бака – до 6 атм.
Діаметр різьблення підключення 3/4”.
Ширина бака – 460 мм, довжина – 460 мм, а висота – 820 мм.
Вага 12,4 кг.
Устаткування використовується для компенсації змін тиску в опалювальних системах шляхом поглинання зайвого об'єму теплоносія та повітря під час нагрівання. Усередині бак захищений гумовим кожухом-мембраною, бар'єром, що виступає між сталевим корпусом і водою.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Euroaqua |
| Країна виробник | Китай |
| Об'єм розширювального бака | 100 л |
| Тип розширювального бака | Мембранний |
| Товщина стінки бака | 1 мм |
| Максимальна робоча температура | 90 град. |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Конструктивне виконання бака | Циліндр |
| Розташування бака | Вертикальне (з ніжками) |
| Із замінної мембраною | Так |
| Колір | Червоний |
| Вага | 12 кг |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Діаметр | 460 мм |
| Висота | 820 мм |
| Глибина | 460 мм |
| Діаметр приєднувального патрубка | 3/4" |
| Користувацькі характеристики | |
| Призначення | сифони |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 960 ₴


