Розширювальний бак EUROAQUA 36 L (круглий)
- Готово до відправки
- Код: 113006
1 343 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Загальна ємність 36 літрів. Форма бака кола. Корпус виготовлено з вуглецевої сталі. Товщина стінки до 1 мм. Мембрана зроблена з вулканізованої гуми. Повітряний тиск – 1,5 атм. Робочий тиск бака – до 6 атм. Допустима температура теплоносія – не більше 90°C. Діаметр різьблення підключення 3/4″. Довжина бака – 350 мм, ширина – 350 мм, а висота 570 мм. Вага 6,2 кг. Euroaqua VT36 – розширювальний бак для опалювальних систем. Устаткування використовується для компенсації змін тиску в опалювальних системах, шляхом поглинання зайвого об’єму теплоносія і повітря під час нагрівання. Усередині бак захищений гумовим кожухом-мембраною, що виступає бар’єром між сталевим корпусом і водою.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Euroaqua |
| Країна виробник | Китай |
| Об'єм розширювального бака | 36 л |
| Тип розширювального бака | Мембранний |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Конструктивне виконання бака | Циліндр |
| Розташування бака | Вертикальне (з ніжками) |
| Колір | Червоний |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Діаметр | 350 мм |
| Висота | 570 мм |
| Глибина | 350 мм |
| Діаметр приєднувального патрубка | 3/4" |
| Користувацькі характеристики | |
| Розширений бак | 33 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 343 ₴


