- Тип насосу: Дренажний ТР 750
- Тип забруднення: Слабке забруднення
- Кількість фаз: Однофазний
- Напруга, В: 220
- Потужність, кВт: 0.75
- Максимальна продуктивність, м3/год: 12.9
- Діаметр патрубка, дюйм: 1 1/2
- Максимальний напір, м: 8
- Максимальна глибина занурення, м: 9
- Максимальна температура рідини, що перекачується, °С: +35
- Ступінь захисту: IP 68
- Довжина кабелю, м: 7
- Масса, кг: 5.5
Дренажні насоси серії TP призначені для подачі чистої води з відкритих водойм, резервуарів та інших джерел для відкачування дощової та побутової стічної води без вмісту твердих домішок та волокнистих тіл. Завдяки своїм високим напірним характеристикам можуть використовуватися для поливу садів, городів із забором води з річок та водойм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Виробник | Euroaqua |
| Вид насоса | Дренажний |
| Спосіб установки насоса | Занурювальний |
| Максимальний напір | 8 м |
| Пропускна здатність | 12.9 куб.м/год |
| Споживана потужність | 750 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Максимальна глибина занурення | 9 м |
| Якість води | Брудна |
| Максимальна температура робочої рідини | 40 град. |
| Вага | 3.5 кг |
| Стан | Новий |
| Конструктивні особливості | |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP68 |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 220 мм |
| Висота | 340 мм |
| Довжина | 160 мм |
| Довжина мережевого шнура | 7 м |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип насоса | Дренажний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 250 ₴






