Тип забруднення: Слабке забруднення
Кількість фаз: Однофазний
Напруга, В: 220
Потужність, кВт: 0.75
Максимальна продуктивність, м3/год: 10.8
Діаметр патрубка, дюйм: 1 1/4
Максимальний напір, м: 8.5
Максимальна глибина занурення, м: 9
Максимальний розмір частинок, мм: 5
Діаметр вихідної патрубки, мм: 40
Максимальна температура рідини, що перекачується, °С: +35 Ступінь захисту: IP 68
Довжина кабелю, м: 7
Масса, кг: 5.5
Дренажні насоси серії QDS призначені для подачі чистої води з відкритих водойм, резервуарів та інших джерел для відкачування дощової та побутової стічної води без вмісту твердих домішок та волокнистих тіл. Завдяки своїм високим напірним характеристикам можуть використовуватися для поливу садів, городів із забором води з річок та водойм.
Кількість фаз: Однофазний
Напруга, В: 220
Потужність, кВт: 0.75
Максимальна продуктивність, м3/год: 10.8
Діаметр патрубка, дюйм: 1 1/4
Максимальний напір, м: 8.5
Максимальна глибина занурення, м: 9
Максимальний розмір частинок, мм: 5
Діаметр вихідної патрубки, мм: 40
Максимальна температура рідини, що перекачується, °С: +35 Ступінь захисту: IP 68
Довжина кабелю, м: 7
Масса, кг: 5.5
Дренажні насоси серії QDS призначені для подачі чистої води з відкритих водойм, резервуарів та інших джерел для відкачування дощової та побутової стічної води без вмісту твердих домішок та волокнистих тіл. Завдяки своїм високим напірним характеристикам можуть використовуватися для поливу садів, городів із забором води з річок та водойм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Виробник | Euroaqua |
| Вид насоса | Дренажний |
| Спосіб установки насоса | Занурювальний |
| Якість води | Чистий |
| Максимальна температура робочої рідини | 40 град. |
| Вага | 3.5 кг |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 220 мм |
| Висота | 310 мм |
| Довжина | 160 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип насоса | Дренажний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 792 ₴




