Тип забруднення: Слабке забруднення
Кількість фаз: Однофазний
Напруга, В: 220
Потужність, кВт: 0.35
Максимальна продуктивність, м3/год: 6
Діаметр патрубка, дюйм: 1 1/4
Максимальний напір, м: 6.5
Максимальна глибина занурення, м: 7
Максимальний розмір частинок, мм: 5
Діаметр вихідної патрубки, мм: 40
Максимальна температура рідини, що перекачується, °С:40
Ступінь захисту: IP 68
Довжина кабелю, м: 7
Масса, кг: 4.5
Кількість фаз: Однофазний
Напруга, В: 220
Потужність, кВт: 0.35
Максимальна продуктивність, м3/год: 6
Діаметр патрубка, дюйм: 1 1/4
Максимальний напір, м: 6.5
Максимальна глибина занурення, м: 7
Максимальний розмір частинок, мм: 5
Діаметр вихідної патрубки, мм: 40
Максимальна температура рідини, що перекачується, °С:40
Ступінь захисту: IP 68
Довжина кабелю, м: 7
Масса, кг: 4.5
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Виробник | Euroaqua |
| Вид насоса | Дренажний |
| Спосіб установки насоса | Занурювальний |
| Якість води | Чистий |
| Максимальна температура робочої рідини | 40 град. |
| Вага | 3 кг |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 220 мм |
| Висота | 310 мм |
| Довжина | 160 мм |
| Довжина мережевого шнура | 7 м |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип насоса | Дренажний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 340 ₴




