

Дренажний насос EA QDX 1,5-32-0,75 (чавун)
- Готово до відправки
- Код: 105004
4 550 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дренажні насоси серії QDX центробіжного типу призначені для перекачування рідин з невеликим вмістом біологічних відходів, стічних вод, відстояних каналізаційних вод, дощової та фільтраційної води. Вони надійні, економічні та прості у використанні. Також застосовуються для наповнення чи осушення басейнів, переробки побутових стоків, подачі води з неглибоких колодязів, цистерн, відкритих водойм, систем автоматичного водопостачання у сільському господарстві, поливу городів, зрошення садів.
Потужність двигуна 0,75 кВт.
Матеріал виробу насоса та робочого колеса - чавун.
Максимальна потужність насоса 1.5 кубічних метрів.
Максимальний напір по вертикалі – до 32 м.
Напір по горизонталі – до 75 м.
Діаметр підключення фекального насоса 1 дюйм.
Максимально допустима температура води, що перекачується 40 градусів за Цельсієм.
Потужність двигуна 0,75 кВт.
Матеріал виробу насоса та робочого колеса - чавун.
Максимальна потужність насоса 1.5 кубічних метрів.
Максимальний напір по вертикалі – до 32 м.
Напір по горизонталі – до 75 м.
Діаметр підключення фекального насоса 1 дюйм.
Максимально допустима температура води, що перекачується 40 градусів за Цельсієм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Виробник | Euroaqua |
| Вид насоса | Дренажний |
| Спосіб установки насоса | Занурювальний |
| Максимальний напір | 32 м |
| Споживана потужність | 750 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Максимальна глибина занурення | 9 м |
| Якість води | Брудна |
| Максимальна температура робочої рідини | 40 град. |
| Вага | 11.6 кг |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 220 мм |
| Висота | 390 мм |
| Довжина | 230 мм |
| Діаметр роз'єму з'єднання | 1 дюйм |
| Довжина мережевого шнура | 7 м |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип насоса | Дренажний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 550 ₴


