

Дренажний насос EA QDX 10-16-0,75 (чавун)
- Готово до відправки
- Код: 105003
4 400 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Потужність — 0.75 кВт (750 Вт) або 1 л.с.;
Розмір вихідної патрубки — 2 дюйма;
Кількість обертів — 2850 об/хв;
Продуктивність — 167 літрів води за хвилину або 10,0 куб.м./год;
Максимальний напір (підйом води) — 16 метрів;
Максимальна глибина занурення — 9 метрів;
Маса насоса — 11,4 кг;
Відцентровий самовсмоктувальний тип насоса, застосовується для перекачування брудних вод і хімічно неагресивних рідин, як-от поверхневі та ґрунтові води. Також можуть бути використані для осушення зливних ям, підвалів, басейнів. Якісні, надійні та економні насоси серії QDX можна застосувати в системі автоматичного подавання води, для поливання городів, зрошення садів, заповнення всіляких місткостей. Конструктивні особливості: Корпус насоса виготовлений із чавуну; Робоче колесо виготовлене з чавуну, одноканальне закритого типу; Ведучий вал насоса виготовлений із неіржавкої сталі; Двигун однофазний, асинхронний із термозахистом; Механічні ущільнення виготовлені з керамографіту; Обладнаний поплавцевим вимикачем (датчик рівня води) — можлива робота в автоматичному режимі;
Розмір вихідної патрубки — 2 дюйма;
Кількість обертів — 2850 об/хв;
Продуктивність — 167 літрів води за хвилину або 10,0 куб.м./год;
Максимальний напір (підйом води) — 16 метрів;
Максимальна глибина занурення — 9 метрів;
Маса насоса — 11,4 кг;
Відцентровий самовсмоктувальний тип насоса, застосовується для перекачування брудних вод і хімічно неагресивних рідин, як-от поверхневі та ґрунтові води. Також можуть бути використані для осушення зливних ям, підвалів, басейнів. Якісні, надійні та економні насоси серії QDX можна застосувати в системі автоматичного подавання води, для поливання городів, зрошення садів, заповнення всіляких місткостей. Конструктивні особливості: Корпус насоса виготовлений із чавуну; Робоче колесо виготовлене з чавуну, одноканальне закритого типу; Ведучий вал насоса виготовлений із неіржавкої сталі; Двигун однофазний, асинхронний із термозахистом; Механічні ущільнення виготовлені з керамографіту; Обладнаний поплавцевим вимикачем (датчик рівня води) — можлива робота в автоматичному режимі;
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Виробник | Euroaqua |
| Вид насоса | Дренажний |
| Спосіб установки насоса | Занурювальний |
| Максимальний напір | 16 м |
| Пропускна здатність | 10 куб.м/год |
| Споживана потужність | 750 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Максимальна глибина занурення | 9 м |
| Якість води | Брудна |
| Максимальна температура робочої рідини | 40 град. |
| Вага | 11.4 кг |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 220 мм |
| Висота | 460 мм |
| Довжина | 250 мм |
| Діаметр роз'єму з'єднання | 1 дюйм |
| Довжина мережевого шнура | 7 м |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип насоса | Дренажний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 400 ₴


