Фекальні насоси серії QDX відцентрового типу призначені для перекачування рідин з невеликим вмістом біологічних відходів, стічних вод, каналізаційних вод, дощової та фільтраційної води. Вони надійні, економічні та прості у використанні. Також використовуються для наповнення чи осушення басейнів, переробки побутових стоків, подачі води з неглибоких колодязів, цистерн, відкритих водойм, систем автоматичного водопостачання у сільському господарстві, поливу городів, зрошення садів.
Напруга живлення: 220 В, 50 Гц
Максимальна продуктивність: 7 м3/год (117 л/хв)
Максимальна напір: 12 м
Споживана потужність: 0,55 кВт
Маса: 8 кг
Тип насоса: дренажний
Корпус насоса — силумін
Вал двигуна — неіржавка сталь
мідна обмотка двигуна механічне ущільнення — керамографіт
Довжина кабелю 7 м
Датчик рівня води робоче колесо одноканальне, силумін
Тип двигуна — асинхронний
Напруга живлення: 220 В, 50 Гц
Режим роботи: тривалий
Напруга живлення: 220 В, 50 Гц
Максимальна продуктивність: 7 м3/год (117 л/хв)
Максимальна напір: 12 м
Споживана потужність: 0,55 кВт
Маса: 8 кг
Тип насоса: дренажний
Корпус насоса — силумін
Вал двигуна — неіржавка сталь
мідна обмотка двигуна механічне ущільнення — керамографіт
Довжина кабелю 7 м
Датчик рівня води робоче колесо одноканальне, силумін
Тип двигуна — асинхронний
Напруга живлення: 220 В, 50 Гц
Режим роботи: тривалий
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Виробник | Euroaqua |
| Вид насоса | Дренажний |
| Спосіб установки насоса | Занурювальний |
| Споживана потужність | 550 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Максимальна глибина занурення | 9 м |
| Якість води | Брудна |
| Максимальна температура робочої рідини | 40 град. |
| Діаметр перекачуваних частинок | 6 мм |
| Вага | 7.6 кг |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 170 мм |
| Висота | 380 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Діаметр роз'єму з'єднання | 1 дюйм |
| Довжина мережевого шнура | 7 м |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип насоса | Дренажний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 600 ₴






