Потужність — 0.37 кВт (370 Вт) або 0,5 к.с.;
Розмір вихідної патрубки — 1 дюйм;
Кількість обертів — 2850 об/хв;
Продуктивність — 83 літри води за хвилину або 5,0 куб.м/год;
Максимальний напір (підйом води) — 10 метрів;
Максимальна глибина занурення — 9 метрів;
Маса насоса — 6,6 кг;
Відцентровий самовсмоктувальний тип насоса, застосовується для перекачування брудних вод і хімічно неагресивних рідин, як-от поверхневі та ґрунтові води. Також можуть використовуватися для осушення зливних ям, підвалів, басейнів. Якісні, надійні та економні насоси серії QDX можна застосувати в системі автоматичного подавання води, для поливання городів, зрошення садів, заповнення всіляких ємностей.
Захист від перегрівання Так
Автоматичний контроль рівня робочого середовища Так
Тип вимикача насоса Поплавцевий
Основні атрибути Максимальна глибина занурення 9 м
Частота 50 Гц
Розмір вихідної патрубки — 1 дюйм;
Кількість обертів — 2850 об/хв;
Продуктивність — 83 літри води за хвилину або 5,0 куб.м/год;
Максимальний напір (підйом води) — 10 метрів;
Максимальна глибина занурення — 9 метрів;
Маса насоса — 6,6 кг;
Відцентровий самовсмоктувальний тип насоса, застосовується для перекачування брудних вод і хімічно неагресивних рідин, як-от поверхневі та ґрунтові води. Також можуть використовуватися для осушення зливних ям, підвалів, басейнів. Якісні, надійні та економні насоси серії QDX можна застосувати в системі автоматичного подавання води, для поливання городів, зрошення садів, заповнення всіляких ємностей.
Захист від перегрівання Так
Автоматичний контроль рівня робочого середовища Так
Тип вимикача насоса Поплавцевий
Основні атрибути Максимальна глибина занурення 9 м
Частота 50 Гц
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Виробник | Euroaqua |
| Вид насоса | Дренажний |
| Спосіб установки насоса | Занурювальний |
| Максимальний напір | 10 м |
| Споживана потужність | 370 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Максимальна глибина занурення | 9 м |
| Максимальна температура робочої рідини | 40 град. |
| Діаметр перекачуваних частинок | 6 мм |
| Вага | 6.6 кг |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 170 мм |
| Висота | 380 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Діаметр роз'єму з'єднання | 1 дюйм |
| Довжина мережевого шнура | 7 м |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип насоса | Дренажний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 500 ₴





