


Глибинний насос EA DS 5,1- 48/6А 0,6 kw (з електронним реле тиску)
- В наявності
- Код: 104048
7 300 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
- Потужність – 0,6 кВт.
- Продуктивність – до 85 л/хв.
- Напір – до 48 м.
- Число обертів/хв. – 2850.
- Температура води — до 40 °C.
- Живлення – 220В.
- Вміст піску – до 0,15%.
- Граничне заглиблення – 25 м.
- Розмір підключення – 1 1/4″.
- Ступінь захисту – IP68.
- Вага – 13 кг.
Конструктивні характеристики:
- Мідна обмотка двигуна
- Однофазний асинхронний маслонаповнений двигун
із вбудованим термозахистом та високим ККД
- Зносостійкі самозмащуючі підшипники із захистом від піску
- Ведучий вал із нержавіючої сталі
- Робоче колесо із ацетилполімеру
- Корпус насоса із нержавіючої сталі
- Модель AUTO обладнана вбудованим блоком керування
- Модель з індексом F обладнана датчиком рівня води
- Довжина кабелю 10 м
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Euroaqua |
| Країна виробник | Китай |
| Максимальна глибина занурення | 25 м |
| Перекачувані середи | Чиста вода |
| Спосіб установки насоса | Занурювальний |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 40 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність | 0.6 кВт |
| Частота струму | 50 Гц |
| Ступінь захисту IP | 68 |
| Вага | 13 кг |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 100 мм |
| Довжина | 100 мм |
| Висота | 600 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип насоса | Глибинні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 300 ₴


