Поверхневий насос EA PKM60 - S 0,37 кw чавун (мідна обмотка двигуна)
- Готово до відправки
- Код: 103028
1 188 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Поверхневий насос Euroaqua PKM 60 0.37 кВт призначений для подачі води зі свердловин, колодязів та інших джерел утримання води.
Насос має вихровий самовсмоктувальний двигун.
Застосовується найчастіше у побуті для поливу садів, зрошення газонів, наповнення басейнів та інших побутових потреб.
Потужність помпи 0.37 кВт.
Обертів за хвилину - 2850
Продуктивність - 35 л/хв
Матеріал корпусу – чавун, а робоче колесо виготовлене з латуні.
Максимальна продуктивність насоса 2.1 кубічних метрів на годину.
Максимальний тиск води досягає 35 метрів.
Максимальна глибина всмоктування – 9 метрів
Діаметр підключення – 1 дюйм.
Максимальна температура води, що використовується 40 градусів.
Насос має вихровий самовсмоктувальний двигун.
Застосовується найчастіше у побуті для поливу садів, зрошення газонів, наповнення басейнів та інших побутових потреб.
Потужність помпи 0.37 кВт.
Обертів за хвилину - 2850
Продуктивність - 35 л/хв
Матеріал корпусу – чавун, а робоче колесо виготовлене з латуні.
Максимальна продуктивність насоса 2.1 кубічних метрів на годину.
Максимальний тиск води досягає 35 метрів.
Максимальна глибина всмоктування – 9 метрів
Діаметр підключення – 1 дюйм.
Максимальна температура води, що використовується 40 градусів.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Виробник | Euroaqua |
| Вид насоса | Вихровий |
| Спосіб установки насоса | Поверхневий |
| Максимальний напір | 35 м |
| Пропускна здатність | 2.1 куб.м/год |
| Споживана потужність | 370 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Підвищення тиску | Так |
| Максимальна температура робочої рідини | 40 град. |
| Вага | 5.5 кг |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип насоса | Відцентрований поверхневий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 188 ₴









